Atribuită Cumpărare directă

medicamente/cardiovascular

Număr anunț
DA36551122
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
FARMADO EXIM SRL (CUI 34158855)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
954,50 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,50 RON