Atribuită
Cumpărare directă
Pachet (50 buc) 35134Y359022N7012I2 Broasca AL Y T122 NI/ZA 35/90/22D/240 FER I20
- Număr anunț
- DA36552003
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- URVAS COM SRL (CUI 12162910)
- Cod CPV
- 44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.857,50 RON
- Data publicării
- 20.09.2024 15:47
- Data finalizării
- 20.09.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.