Atribuită Cumpărare directă

Ecran proiectie electric perete/tavan Blackmount, marime vizibila 260cm x 147cm, cu telecomanda

Număr anunț
DA36552418
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON