Atribuită Cumpărare directă

AD Servicii întocmire ‎a ‎documentației ‎de ‎analiză ‎financiară ‎ ‎proiect‎ ‎cu ‎finantare ‎neramb.

Număr anunț
DA36553365
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
AMP CONSULTANCY S.R.L. (CUI 43208359)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON