Atribuită Cumpărare directă

FURTUN PLAT REFULARE PVC BULFLAT D32 50M

Număr anunț
DA36553482
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
331,94 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,94 RON