Atribuită Cumpărare directă

ESCITALOPRAM TEVA 10 MG,CLORFENIRAMIN 4MG, CLORZOXAZONA-RICHTER 250 MG

Număr anunț
DA36554760
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
275,40 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,40 RON