Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED DELL Gaming S3422DWG Curbat 34 inch UWQHD VA 1 ms 144 Hz HDR FreeSync Premium Pro

Număr anunț
DA36554791
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.655,46 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.655,46 RON