Atribuită Cumpărare directă

Achiziţie de lapte praf cf. Contract 151/17.09.2024, reg 19136/17.09.2024

Număr anunț
DA36555034
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.191,60 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.191,60 RON