Atribuită Cumpărare directă

Fisa individuala SSM protectia muncii

Număr anunț
DA36555184
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
359,55 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,55 RON