Atribuită Cumpărare directă

Lada lazi frigorifica frigorifice frigider congelator 360L 360 L litri H 86 cm ARTIC

Număr anunț
DA36555453
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.649 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.649 RON