Atribuită Cumpărare directă

Waste ink bootle reset

Număr anunț
DA36555964
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VALU LUI TRAIAN (CUI 29448194)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
119,33 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,33 RON