Atribuită Cumpărare directă

Generator de abur Primula Ecovapor2/4

Număr anunț
DA36556035
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
Furnizor / câștigător
DARC MANAGEMENT SRL (CUI 15697284)
Cod CPV
42163000-9 · Generatoare de aburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.998 RON
Data publicării
21.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.998 RON