Atribuită Cumpărare directă

Achizitie HIPOCLORIT 12,5 % si POLICLORURA DE ALUMINIU

Număr anunț
DA36556289
Autoritate contractantă
Comuna Pojorata (CUI 4441425)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.473 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.473 RON