Atribuită Cumpărare directă

BX433 - BIOSTER - Fir poliester, neresorbabil, multifil, 2, L=400 cm, fara ac, rola, 12 FIRE/CUTIE

Număr anunț
DA36556363
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
ADEA PLUS SRL (CUI 16442955)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.713,60 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.713,60 RON