Atribuită Cumpărare directă

T-Cube LED Driver, 1200 mA Max Drive Current, 15 V, 2.66 A Power Supply Unit with 3.5 mm Jack Connec

Număr anunț
DA36556670
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
48960000-5 · Drivere si pachete software pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.312 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.312 RON