Atribuită Cumpărare directă

Osetron 4mg-cpr.film. x 10- Dr.Reddy's ONDANSETRONUM

Număr anunț
DA36556892
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
114,35 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,35 RON