Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de hidroizolatie un singur strat si gazon sintetic.

Număr anunț
DA36558895
Autoritate contractantă
Colegiul Național Székely Mikó (CUI 4202037)
Furnizor / câștigător
PAIZS-GAL S.R.L. (CUI 46418932)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
200.673,01 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200.673,01 RON