Atribuită Cumpărare directă

44968301 DRUM UNIT UNITATE IMAGINE CILINDRU ORIGINAL OKI 20.000 PAG C301, C321, C331, C332, C511, C5

Număr anunț
DA36560696
Autoritate contractantă
SCOALA DE PERFECTIONARE A PREGATIRII PESONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 6752789)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.217,46 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.217,46 RON