Atribuită Cumpărare directă

HARTIE ECG / EKG EDAN SE 600 (210x30)

Număr anunț
DA36563951
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
197,50 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,50 RON