Atribuită Cumpărare directă

USA GLISANTA PLUMBATA 1110x2090 + Plumb ecranare Pb=2.5mm

Număr anunț
DA36564251
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
YPOINT GRIGORAŞ SRL (CUI 25792704)
Cod CPV
44221230-6 · Usi glisante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.450 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.450 RON