Atribuită Cumpărare directă

Memorie Corsair Vengeance Black AMD EXPO, 32GB, DDR5-6000MHz, CL36, Dual Channel

Număr anunț
DA36565177
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI 28521106)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
544,41 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544,41 RON