Atribuită Cumpărare directă

BANDA PRINCIPALA DE CALCARE NOMEX ARAMID TEMPERATURA DE 210 GRADE

Număr anunț
DA36565650
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
C&C SERVICE MASINI DE SPALAT PROFESIONALE SRL (CUI 38271856)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.996,08 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.996,08 RON