Atribuită Cumpărare directă

Lapte praf

Număr anunț
DA36569035
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
73.358,08 RON
Data publicării
24.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.358,08 RON