Atribuită Cumpărare directă

Achizitie tableta LENOVO Tab M11, 11", 8GB RAM, 128GB, 4G + Wi-Fi, Seafoam Green + Lenovo Folio case

Număr anunț
DA36573021
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 4013364)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.231,90 RON
Data publicării
24.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.231,90 RON