Atribuită Cumpărare directă

Set cateter temporar dializa 9F, 12cm/Set cateter temporar dializadrepte 9F, 15cm/11F, lungime 15cm/

Număr anunț
DA36573153
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.435 RON
Data publicării
24.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.435 RON