Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gazduire infrastructura pentru Registrul Electronic National de Vaccinare

Număr anunț
DA36574613
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
ITPS SRL (CUI 17236996)
Cod CPV
72317000-0 · Servicii de stocare de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.250 RON
Data publicării
24.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.250 RON