Atribuită Cumpărare directă

SCOALA GIMNAZIALA AUREL VLAICU ARAD

Număr anunț
DA36575225
Autoritate contractantă
Scoala Gimnazială "Aurel Vlaicu" Arad (CUI 28315386)
Furnizor / câștigător
VANYA TODOCA LAVINIA FLORICA „ANGELIK WALL” (CUI 30885974)
Cod CPV
39525000-8 · Diverse articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.370 RON
Data publicării
24.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.370 RON