Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP EliteBook 860 G10 (Procesor Intel® Core™ i7-1370P (24M Cache, up to 5.2 GHz) 16" FHD+, 32G

Număr anunț
DA36575442
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.890,75 RON
Data publicării
24.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.890,75 RON