Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziția a 12 autoturisme (cu motorizare pe benzină și capacitate de minim 890 cm3) pentru Oficiul Național al Registrului Comerțului și oficiile registrului comerțului de pe lângă tribunalele teritoriale

Număr anunț
SCN1053240
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470.250 RON
Valoare atribuită
469.800 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
16.09.2019 16:49
Anunț de atribuire
SCNA1025949
Termen limită
30.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062626

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

469.800 RON

din 470.250 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 450 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.