Atribuită Cumpărare directă

Set complet furci cutie viteze KARSAN(FURCI SELECTOR C.V.TREAPTA 1-2+FURCI SELECTOR C.V.TREAPTA 3-4)

Număr anunț
DA36578386
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34321000-3 · Osii si cutii de viteze (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.331,65 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.331,65 RON