Atribuită
Anunț de participare
Contract de prestari servicii de reproiectare cazane si instalatie centrala termica – CPV 71321200-6, Lucrari de montaj cazane si realizare instalatie centrala termica – CPV 45232141-2 pentru Complexul de Servicii Comunitare ,, Neculai Rosca Codreanu " Barlad
- Număr anunț
- SCN1053237
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- C&A CONSULTING SRL (CUI 8967466)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.000 RON
- Valoare atribuită
- 143.943,34 RON
- Data publicării
- 16.09.2019 16:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1027244
- Termen limită
- 02.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062811
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062811.pdf
- formulare 2019-semnat-semnat.pdf.p7s
- formular propunere tehnica si centralizator de preturi-semnat.pdf.p7s
- model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&A CONSULTING SRL CUI RO 8967466
Valoare atribuită
143.943,34 RON
din 144.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro