Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

“Servicii de configurare software, inclusiv servicii de instruire, infrastructură hardware și software de bază.”

Număr anunț
CN1017201
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344.700 RON
Valoare atribuită
1.334.150 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
27.11.2019 01:35
Anunț de atribuire
CAN1032835
Termen limită
06.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 229-562219
Documentație de atribuire
DF1070833

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EVOZON SYSTEMS SRL CUI RO18024002

Valoare atribuită

1.334.150 RON

din 1.344.700 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 10.550 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.