Atribuită Cumpărare directă

VOLANTA + ELECTROMOTOR-DUCATO 2.3/3.0 HPI + FILTRU AER ( EPURATOR ) + CAP PLANETARA la roata KARSAN

Număr anunț
DA36579914
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.668 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.668 RON