Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER A4 CANON I-SENSYS MF453DW

Număr anunț
DA36581459
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOROBANTU (CUI 24288211)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.931,93 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931,93 RON