Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de de Închiriere echipamente video Noaptea Cercetatorilor Resita 27.09.2024

Număr anunț
DA36582281
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
DOUĂ MERE COAPTE S.R.L. (CUI 43183289)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.983,19 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
25.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.983,19 RON