Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
AUTOUTILITARĂ - 6 LOCURI
- Număr anunț
- CN1093067
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183.600 RON
- Valoare atribuită
- 183.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2026 11:05
- Anunț de atribuire
- CAN1172739
- Termen limită
- 01.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272068
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
08.06.2026 15:03
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Valoare atribuită
183.000 RON
din 183.600 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.