Atribuită Cumpărare directă

Control Extern 2024: Mycobacterial coloratie si cultura; probe extra set - Mycobacterium

Număr anunț
DA36583403
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
85145000-7 · Servicii prestate de laboratoare medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.169,50 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.169,50 RON