Atribuită Cumpărare directă

Sac nisip 210x280mm + Sac nisip 210x140mm

Număr anunț
DA36583982
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.591,60 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.591,60 RON