Atribuită Cumpărare directă

Cartuse de filtrare

Număr anunț
DA36584914
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI 28399247)
Cod CPV
42912100-3 · Utilaje si aparate de filtrare a lichidelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.062,71 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.062,71 RON