Atribuită Cumpărare directă

Scanner Brother ADS4300NTF1

Număr anunț
DA36585012
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI 4278841)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.512,60 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,60 RON