Atribuită Cumpărare directă

AC STERIL ABORD OSOS / INTRAOSOS PENTRU PISTOL EZ-IO 25MM, 45MM = OCT 2024 UPU = FE 1505/23.09.2024

Număr anunț
DA36585493
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON