Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Executie lucrari: „CONSTRUIRE EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA VANJU MARE”
- Număr anunț
- SCN1053164
- Autoritate contractantă
- ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
- Furnizor / câștigător
- ALBERTO COMP S.R.L. (CUI 15256750)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.201.266,66 RON
- Valoare atribuită
- 2.200.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2019 11:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1028204
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053510
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- 3, certificat de urbanism.pdf.p7s
- ARHITECTURA PARTEA DESENATA.pdf.p7s
- ARHITECTURA PARTEA SCRISA.pdf.p7s
- ELECTRICE PARTEA DESENATA II.pdf.p7s
- ELECTRICE PARTEA DESENATA I .pdf.p7s
- ELECTRICE PARTEA SCRISA.pdf.p7s
- F1-F4 FARA VALORI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053510.pdf
- FORMULARE SI CONTRACT, .doc.p7s
- GRAFIC FARA VALORI VANJU MARE.pdf.p7s
- INSTALATII SANITARE PARTEA SCRISA.pdf.p7s
- INSTALATII TERMICE PARTEA SCRISA.pdf.p7s
- PARTEA DESENATA TERMICE.pdf.p7s
- REZISTENTA PARTEA DESENATA 1.pdf.p7s
- REZISTENTA PARTEA DESENATA.pdf.p7s
- REZISTENTA PARTEA SCRISA.pdf.p7s
- SANITARE PARTEA DESENATA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALBERTO COMP S.R.L. CUI 15256750
Valoare atribuită
2.200.000 RON
din 2.201.266,66 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.266,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.