Atribuită Cumpărare directă

Bilete de avion Bucuresti-Munich – Bucuresti 03/10-06/10/2024

Număr anunț
DA36585536
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
TERRA SPLENDIDA SRL (CUI 26546244)
Cod CPV
63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.682 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.682 RON