Atribuită Cumpărare directă

Bosch - 2608572072 - Mandrina rapida, 1-6 mm, tija hexagonala, PSR 2.4 V, PSR 3.6 V

Număr anunț
DA36585688
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42675000-8 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea materialelor dure (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
211,88 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,88 RON