Atribuită Cumpărare directă

LA MINUT MUSTAR 300G

Număr anunț
DA36585693
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15871250-1 · Mustar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
110,88 RON
Data publicării
25.09.2024 15:47
Data finalizării
26.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,88 RON