Atribuită Cumpărare directă

CURSURI

Număr anunț
DA36585840
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ciulnita (CUI 33558578)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA GENERALA A CADRELOR DIDACTICE DIN ROMANIA " DASCALIMEA ROMANA " (CUI 31247362)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.300 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.300 RON