Atribuită
Anunț de participare
ȘOPROANE, ATELIER TEHNICA AUTO ȘI UTILITĂȚI IN CAZARMA 433 BARLAD
- Număr anunț
- SCN1053158
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
- Furnizor / câștigător
- IASICON SA (CUI 1957821)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.078.061,19 RON
- Valoare atribuită
- 17.314.358,22 RON
- Data publicării
- 16.09.2019 10:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1027495
- Termen limită
- 03.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062692
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.zip.001.p7s
- Caiet de sarcini.zip.002.p7s
- Caiet de sarcini.zip.003.p7s
- Contract de lucrari.zip.p7s
- FisaDate_DF1062692.pdf
- SECTIUNEA III - Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IASICON SA CUI RO 1957821
Asociați 1
HEAVY DUTY CONSTRUCT SRL CUI RO38368922
Subcontractanți 3
CLIMA THERM CENTER SRL CUI RO 13572870
FACILITY INSTAL SRL CUI RO25086709
PRO TOBY SRL CUI RO 5185767
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELITCONSTRUCT SRL CUI RO 19098407
Asociați 1
INKSHAPE SRL CUI 32329142
Terți susținători 1
MAX - JUNIOR PROJECT SRL CUI RO 26588495
Subcontractanți 1
MAROCO SYSTEMS SRL CUI 16250208
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CROWD SPAL SRL CUI RO 27072688
Subcontractanți 4
AUTO STING PROTECT SRL CUI 32385878
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768
FLASH GRUP SRL CUI RO 24416701
PROHOME SRL CUI RO20688029
Valoare atribuită
17.314.358,22 RON
din 17.078.061,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro