Anulată Anunț de participare

Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele din flota Administratiei Strazilor Bucuresti

Număr anunț
SCN1053150
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
16.09.2019 09:37
Anunț de atribuire
SCNA1028953
Termen limită
26.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062608

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 170.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele ASB (… 110.000 RON Anulat
2 Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele ASB (… 60.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TEHNOPREST-2001 SRL CUI RO 9133523

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.