Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat
Servicii de supraveghere a sanatatii angajatilor
- Număr anunț
- SCN1053144
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- GRAL MEDICAL SRL (CUI 15413404)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548.145 RON
- Valoare atribuită
- 491.925 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2019 09:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1028641
- Termen limită
- 27.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062682
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - SNTFC 58-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062682.pdf
- Formulare + Anexe - SNTFC 58-semnat.doc.p7s
- Model contract - SNTFC 58-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRAL MEDICAL SRL CUI 15413404
Subcontractanți 6
CENTRUL MEDICAL-ALMER-SANO S.R.L. CUI 16926971
EXPERT MED CENTRUL MEDICAL IRINA SRL CUI 12058405
HIPOCRAT SRL CUI 14697405
IOWEMED SA CUI 7897273
MEDICI'S S.R.L. CUI 9299080
MEDSTAR SRL CUI 16285931
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRAL MEDICAL SRL CUI 15413404
Subcontractanți 6
CENTRUL MEDICAL-ALMER-SANO S.R.L. CUI 16926971
EXPERT MED CENTRUL MEDICAL IRINA SRL CUI 12058405
HIPOCRAT SRL CUI 14697405
IOWEMED SA CUI 7897273
MEDICI'S S.R.L. CUI 9299080
MEDSTAR SRL CUI 16285931
Valoare atribuită
491.925 RON
din 548.145 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 56.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.