Atribuită Cumpărare directă

SARME DE GHIDAJ 0.018/0.014 INCH PROCEDURI PERIFERICE SUPORT SPORIT SI OCLUZII CRONICE

Număr anunț
DA36588244
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL (CUI 25045148)
Cod CPV
33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.850 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.850 RON